www.madensahasi.com olarak, maden ruhsatı satmak ve almak isteyen yatırımcıları bir araya getirerek uygun platform hizmeti vermek, böylelikle ülkemizin madencilik sektörü ve dolayısı ile ekonomisine katma değer sağlamak amacındayız.

Web sitemize üyelik ve ilan yayınlamak ücretsizdir ve daima ücretsiz olacaktır.

Gerekli bilgileri kayıt edip üye olduktan sonra, ruhsatınızla ilgili bilgileri girerek satılık maden ruhsatı ilanınızı yayınlayabilir, site içi mesajlaşmalarla diğer satıcılarla iletişim kurabilir, teknik sorunlarınızda ise web site yönetimine kolaylıkla ulaşarak destek alabilirsiniz.

Yayınlanan ilanlarınızın, diğer ilanlar arasında dikkat çekmesini sağlamak, kendi ilanınızı ön plana çıkartmak ve süreci hızlandırmak için hizmetinize sunduğumuz uygun fiyatlı “Doping”lerimizden satın alarak satış hedefinize çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

www.madensahasi.com web site yönetimi, ruhsat alım-satım işlerinden dolayı herhangi bir komisyon talep etmemekte ve ruhsat alıp-satmamaktadır.

Amacımız, satılık maden ruhsatı ilanları için profesyonel bir platform oluşturmak ve daha iyisini yapmaya çalışmaktır.

www.madensahasi.com hizmetlerimiz

DİĞER HİZMETLERİMİZ

  • Hakkımızda başlıklı sayfamızda da bahsettiğimiz gibi, bu web sitesinin yöneticileri de uzun yıllar madencilik sektöründe mühendislik görevi almış kişilerdir.

Mevcut yürüyen ruhsatlarınız için maden mühendisliği müşavirlik hizmetleri konularında da sizlere memnuniyetle destek sözü veriyoruz.

doğal taş uygulama hizmetleri

www.madensahasi.com web sitesi olarak, müşterimize rakip olmadan madencilik sektörüne kaatkı yapmayı umuyoruz.

Saygılarımızla…

www.madensahasi.com hizmetlerimiz