hakkımızda

Öncelikle, bu web sitesini ziyaret eden siz misafirlerimiz gibi bizler de madenciyiz. Maden mühendisliği hizmeti verirken pek çok defa şahit olduğumuz bir boşluğu elimizden geldiğince doldurmak amacıyla böyle bir ilan sitesini yayınlama yönüne gitmeyi bir zorunluluk ve görev olarak kabul ettik.

Madencilik Sektörüne gönül verenlerin de çok iyi bildiği gibi, maden ruhsatı sahibi olmak (eğer ruhsat normal sürecinde ilerleyip işletmeye geçerek üretime başlamaz ise) ruhsat sahibini maddi ve manevi yönden zorlamaya başlayacaktır. Kaldı ki; aynı ruhsat sahasını işletmeye açmaya hazır girişimcilerin de bu anlamda önü kesilmiş olacaktır. Sonuç olarak önce ülkemizin menfaatleri, sonrasında ise, ruhsat sahibi ve işletmeye hazır kişiler de zarar görecektir.

www.madensahasi.com hakkımızda

www.madensahasi.com Web Sitesi Hakkında

GÜN WEB PORTAL HİZMETLERİ olarak bu web sitesini oluşturmaktaki amacımız, alınan maden ruhsatlarının sadece %4’ünün işletmeye açıldığı ülkemizde bu oranı yukarıya çekecek bir birliktelik yaratmaktır. Yıllardır forum köşelerinde darmadağın verilen ve hakkını bulamayan satılık maden sahası ilanlarını bir araya getirmek, bunu yaparken de belli bir ciddiyetten ayrılmamak, alıcı ve satıcıyı en kısa yoldan buluşturmak öncelikli hedeflerimizdir.

Hem ruhsat sahibini, hem de alıcıyı forum köşelerinden ve simsarların elinden kurtarmak, bizce maden ruhsatlarının değerinin reel olarak belirlenmesinin ve mümkün olursa, devir işlemlerinin bu iki taraf arasında kolaylıkla yapılmasının önünü açacaktır.

Hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen BİZE ULAŞIN

Saygılarımızla,

www.madensahasi.com hakkımızda